Profită acum de această ofertă! *Locurile sunt limitate

Profită acum de această ofertă!

Locuri de muncă în Germania pentru AMG!

Aplică acum și poți ajunge să lucrezi ca AMG la o clinică de top din Germania, în doar 3 luni! Cursul gratuit de germană începe în:

zile
ore
minute

Plecare rapidă în
Germania - 3 luni

Doar atât durează realizarea visului tău de a ajunge AMG în Germania, ​dacă știi limba germană la nivelul B1. Cum facem? Programăm împreună un interviu de angajare – foarte simplu și rapid, doar pentru ca tu să poți începe o carieră de succes.

Curs gratuit de
limba germană

Pentru a fi AMG în Germania, probabil că știi despre faptul că ai nevoie de un certificat lingvistic nivel B2, recunoscut de statul german. Poți învăța germana până la nivelul cerut cu ajutorul cursurilor online ​gratuite​!

Studiu intensiv -
plecare rapidă

Disponibilitatea ta este principalul factor care îți determină plecare în 3 luni în Germania. Doar dacă ești dispus să studiezi intensiv limba germană, de la B1 la B2 – în doar în 3 luni. Apoi, totul va fi mai simplu!

Profită de această oportunitate!

Aplică și află toate informațiile de care ai nevoie!

Fii următorul AMG de succes!

Gilena Pascu

Nu este deloc ușor să înveți o limbă străină precum germana, dat fiind faptul că am plecat de la 0, dar nimic nu este imposibil când îți dorești cu adevărat un nou început promițător. La început, pot spune ca a fost impactul destul de mare, dar pe parcurs m-am adaptat, iar germana a intrat în rutina mea zilnică. Văzând rezultate favorabile, a început să-mi placă foarte mult această limbă.

Mădălina Miluț

Echipei MediClub vreau să-i mulțumesc pentru tot efortul depus, pentru cursurile de limba germană, pentru recunoașterea profesională, pentru sfaturile date de fiecare membru al echipei, pentru absolut orice detaliu care a contribuit la plecarea mea în Germania. Datorită lor am reușit să învăț limba germană, ceea nu am crezut vreodată că este posibil.

Te-au impresionat poveștile colegilor tăi AMG?

La fel ca ei, poți să începi propria poveste de succes ca AMG în Germania. Fiecare dintre ei a acceptat o provocare și a ales să îți povestească și ție despre parcursul lor profesional pentru a te îndemna să fii curajos și motivat!

Încredere. Transparență. Profesionalism.

mediClub GmbH aparține grupului Lindhorst, o afacere de familie cu tradiție, încă din 1931.

Echipa noastră este formată din persoane care au încredere în tine și care știu că poți reuși. Lucrăm în strânsă colaborare și, indiferent de departament, experiența noastră de 6 ani îți stă la dispoziție. Am lucrat cu peste 600 de candidați, am avut ocazia să observăm situații personale dintre cele mai diferite și am rezolvat sute de probleme care, pentru candidații noștri păreau de nerezolvat.

Ai încredere în noi și lasă-ne să te îndrumăm către succes.

Ce câștigi dacă alegi mediClub?

Cu ajutorul companiei noastre, sute de Asistenți Medicali
Generaliști au reușit să își schimbe viața!

01.

Plecare rapidă

Punctul de start al carierei tale va fi plecarea ta în Germania, iar noi ne dorim să fie cât mai rapidă și cât mai sigură. Dacă ești deja la un nivel B1, te ajutăm să obții nivelul B2 și să pleci în Germania în ​doar 3 luni.

02.

Siguranță

De-a lungul colaborării noastre poți fi convins că vei fi în siguranță, fiindcă totul va fi online! Atât cursurile de limbă germană, cât și interviul tău de angajare. Foarte simplu și direct din confortul casei tale.

03.

Profesori dedicați

Apreciem oamenii pe care îi avem în echipa noastră, pentru că ei sunt cei care te vor ajuta să îți atingi scopul. Alege să înveți limba germană cu un profesor dedicat și serios care te va ajuta să înveți limba germană cât mai eficient.

Avem alături parteneri de încredere!

Ce pierzi dacă nu aplici?